Három hét után hazajöttem. Nem hiányzott a város, de mikor már itt voltam, mégis. Elkezdtek eszembe jutni akár több évvel ezelőtt történt dolgok. Tiszta nosztalgikus hiányérzetem lett. A suli előtt elmenni, meg leszállni a ködös, sötét Újgyőrin… Pest a nyomába se érhet.
Illetve egyelőre.
2 megjegyzés:
jó is "vidékinek" lenni :)
(mert ugye Miskolc nem Budapest, _tehát_ vidék :P)
de hát perszehogy
Megjegyzés küldése