Nem mondom, hogy ha mégegyszer élhetném az életem, mindent így csinálnék, ez szerintem hülyeség. Viszont sok mindent tanultam, és a sok hülyeséget ezek miatt nem fogok mégegyszer elkövetni. Tehát nem volt értelmetlen, még ha utólag másképp is csinálnám.
Ezt nyilván sokan így gondolják, nincs ebben semmi új. Sőt, soha nem hazudtam, se másnak, se magamnak. Legalábbis nagyon így gondolom. És persze nem is ártottam szándékosan senkinek. Ezek közhelyek, mégis el kell jutnia az embernek idáig.
Hiányzik a boldogság. Már egy ideje.
1 megjegyzés:
nem szeretnék tolakodni,de megkérdezhetem mitörtént?
Megjegyzés küldése