Megváltás lesz most hazamenni.
Csak még azt nem tudom, hová menjek haza. Nyíregyháza, vagy Miskolc? Ha Miskolcra megyek, akkor találkozhatok miskolci emberekkel, bemehetek a suliba, stb. Igen, ez a jobb megoldás. Bár nem tudom, mennyire akarok bárkivel is találkozni most, viszont biztos jó lesz, ha már ott vagyok.
Most rendet rakok a szobában, kinézek egy IC-t (először megyek majd IC-vel, mióta Pesten lakom) és elmegyek suliba. Ha nagyon sietek, fél hétre már Miskolcon is vagyok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése